Brodnica

ul. Hallera 10D
87-300 Brodnica
woj. kujawsko-pomorskie
tel. 570-622-333

Danuta_KedziorskaDanuta Kędziorska

dyrektor Biura Poselskiego w Brodnicy

Magister politologii- specjalista w zakresie samorządu terytorialnego, magister nauk o rodzinie; specjalista w zakresie sfery kultury oraz nauczania WOS - Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Stypendystka socjologii - Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz politologii - Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Obecnie doktoryzuje się w zakresie nauk politycznych na Uniwersytecie Marii Curie–Skłodowskiej w Lublinie.

Ma na swoim koncie publikacje naukowe oraz wystąpienia na licznych konferencjach naukowych w Polsce i zagranicą.

Prowadziła zajęcia z ruchów społecznych i politycznych na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej. Obecnie prowadzi badania naukowe dotyczące kultury politycznej, demokracji bezpośredniej, polityki młodzieżowej oraz funkcjonowania samorządu terytorialnego w Polsce.

Biuro zajmuje się bieżącą obsługą spraw związanych z wykonywaniem mandatu posła oraz interweniuje w sprawach zgłaszanych przez społeczeństwo. Do dyspozycji mieszkańców jest także pomoc wykwalifikowanego mediatora w przypadku konfliktów społecznych. Planowane są także działania edukacyjne skierowane do młodzieży dotyczące podnoszenia świadomości społecznej oraz zasad funkcjonowania parlamentu w Polsce. Biuro współpracuje ze stowarzyszeniami, fundacjami oraz innymi podmiotami działającymi w różnych dziedzinach celem wspólnego wypracowania stanowiska w sprawach ważnych dla regionu.

Biuro Poselskie w Brodnicy czynne

w każdy poniedziałek i czwartek w godz. 10:00 -15:00
środę w godz. 10:00 - 17:00.
(istnieje także po wcześniejszym kontakcie telefonicznym możliwość indywidualnego spotkania w dogodnym terminie)


 

Wyszukiwarka